KONST / Litografier / Färglitografi 11607016
nr 1160 7016
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 13/199, bladets mått: 63x85 ca, löst blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:40:05
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann